Web Tasarım Hizmeti

Firmanızı En İyi Şekilde Yansıtacak Dijital Tabelanız

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Web siteniz sizin dijital dijital kimliğinizdir. Dijital ortamda müşterilerinize sizin ve markanız hakkında bilgi verir. Bu sebeple biz, web sitenizin sizin ve markanızın çok önemli bir yere sahip olduğununun bilincindeyiz. 

Web Tasarım Ajansı olarak sadece tasarım değil aynı zamanda optimizasyon çalışmaları yaparak sizleri her zaman bir adım öne çıkarıyoruz. Web sitenizin tasarım açısından oldukça kaliteli ve kullanıcı dostu fonksiyonlara sahip olmasını sağlıyoruz. Gerekli optimizasyon çalışmaları sayesinde kullanıcılarınızın web sitenizdeki deneyimini en üst düzeye çıkartırken aynı zamanda arama motorlarına web sitenizi sevdiriyoruz. 

Genel web site problemleri :

Optimize edilmemiş açılış hızı yavaş web siteleri.

 Bu problem kullanıcıların web sitenizi daha açmadan çıkmalarına sebep olacaktır.

Tasarım planlanırken kullanıcı dostu olmayan karmaşık arayüz. 

Kullanıcılar genelde aradıklarını bir an önce bulup sonuç odaklı hareket etmek ister. Bunu yapamadıklarında genelde web sitenizden ayrılırlar.

Mobil uyumlu olmayan web sitesi.

Kullanıcıların yarısından fazlası web sitenizi mobil cihazlar ile ziyaret edecektir. Mobil uyumlu web sitelerinin mobil uyum problemli sitelere göre müşteri edinme potansiyeli %200’e kadar artış gösterir.

Web Tasarım Hizmeti

İşin uzmanlarından her bütçeye uygun anahtar teslim web tasarım hizmeti.

0
Başlayan Fiyatlarla

Bunları biliyor musunuz?

İnsanların %60’lık kısmı bir ürün/hizmet satın almadan önce detaylı bilgi almak için internette araştırma yapıyor.

Yapılan araştırmalarda ilk izlenimlerin %94’ünü web sayfasının tasarımı oluşturuyor.

Web sitesini ziyaret eden bir kullanıcının ilk izleniminin oluşması ve web sitesi hakkında fikrinin oluşması için gereken zaman ortalama 2.6 saniyedir.

Site ziyaretçilerinin %39’u web sitesi yavaş açılıyor veya fotoğraflar geç yükleniyorsa siteden hemen çıkmayı tercih ediyor.

İnternet kullanıcılarının 10’undan 8’i sitenin içeriklerini kullandıkları cihazda düzgün görüntülenmediği takdirde web sitesini terk edeceklerini ifade ediyor.

Google 2015 yılından itibaren mobil tasarımlı sitelere arama sonuçlarında öncelik vermeye başladı.

Yetişkin kullanıcıların %85’i mobil tasarımın masaüstü tasarıma göre daha güzel olması gerektiğini söylüyor.